Weekly Bulletin (Producer)
Ayçiçek Çerezlik: 47,39 TL     Dana: 98.955,53 TL     Dana Eti Kemikli: 350,00 TL     Defne Yaprağı (Sürgünlü): 9,50 TL     Erik: 50,83 TL     İnek Sütü: 15,01 TL     Kabak Çekirdeği: 109,43 TL     Kabuklu Fındık: 118,12 TL     Karpuz: 3,46 TL     Kiraz: 51,56 TL     Mısır Dane: 7,34 TL     Mısır Yaş: 8,14 TL     Patates: 16,11 TL     Patates 2.Nevi: 3,33 TL     Soğan Kavurmalık: 3,58 TL     Soğan Kuru: 14,58 TL     Süs Bitkisi: 153,77 TL     Taze Sarmısak: 25,00 TL     Yemlik Buğday: 7,70 TL    

STB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, Filistin’e devam eden saldırılarla ilgili açıklamada bulundu

  • Home
  • /
  • News
  • /
  • STB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, Filistin’e devam eden saldırılarla ilgili açıklamada bulundu
STB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, Filistin’e devam eden saldırılarla ilgili açıklamada bulundu

28
Dec
2023

  • 320 Views

STB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, Filistin’e devam eden saldırılarla ilgili açıklamada bulundu

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, Filistin’e devam eden saldırılarla ilgili açıklamada bulundu. 

Başkan Mustafa Genç, 7 Ekim’den bu yana İsrail’in Filisti’in üzerine devam eden saldırıların insanlık dışı olduğunu belirterek şu açıklamada bulundu; “7 Ekim tarihinden bu yana Filistin halkına yapılan zulmü insanlık dışı buluyoruz. Tüm dünyanın gözleri önünde İsrail’in artık bir terör devleti haline geldiğini görüyor, yapılan vizdansızlığı en şiddetli şekilde kınıyoruz. İşlenen insanlık suçunun, sivillere karşı gerçekleştirilen katliamların bir an önce durmasını talep ediyoruz. 

Gazze’de yıllardır süren kuşatma insanların yaşamlarını, insan haklarına ve insan onuruna ayrıkı şartlarda geçirmelerini zorunlu kılıyor. İsrail’in gaddar yönetimine yıllardır maruz kalan Filistin halkı artık rahat bir nefes almayı hak ediyor. Bu anlamda uluslararası hukukun tarafsız bir şekilde var olan zulme sessiz kalmaması gerekiyor. 

Dünyaya adaletin hakim olması, eşitlik ilkesine ve evrensel haklara uyulması gerektiğini tüm dünya insanları olarak tekrar hatırlamalı ve yorumlamalıyız. Unutmamalıyız, unutturmamalıyız ve gündemden hiç düşürmemeliyiz çünkü dünya seyirci kalmamalı. Sakarya Ticaret Borsası olarak Filistin halkının özgürlüğü hak ettiğini bir kez daha yineliyoruz.”
 

Share Content

Sakarya Commodity Exchange